O tom, že život nie je čiernobiely...

kocur.blog.sme.sk
Fine Art Photos © Tibor Javor
 

Úvod  > Nechceme sa prizerať  > NIE glorifikácii prezidenta Jozefa Tisa - podpisové hárky

NIE glorifikácii prezidenta Jozefa Tisa - podpisové hárky


Okrem elektronického spôsobu podpory Vám  a Vášmu okoliu ponúkame aj túto možnosť pripojenia sa k iniciatíve "Nechceme sa prizerat".Podpisový hárok na stiahnutie

Vyplnené hárky zašlite na adresu:

Občianska iniciatíva 
"NECHCEME SA PRIZERAŤ"
Zvolenská 41
821 09 Bratislava


Ďakujeme Vám za Vašu podporu tohto podujatia.

Iniciatívu môžete podporiť osobne prípadne môžete na ňu upozorniť aj iných občanov zaslaním e-mailu s Vaším menom, priezviskom a adresou trvalého bydliska na aomega@aomega.sk.


pošli na vybrali.sme.sk
späť tlač hore
 O editorovi webu
Miroslav Kocúr, ThDr., PhD., vyštudoval teológiu na Univerzite Komenského Bratislava. Postgraduálne štúdium biblickej exegézy absolvoval na Biblickom inštitúte v Ríme, Hebrejskej univerzite v Jeruzaleme a na Gregoriánskej univerzite v Ríme. Prednášal na Katolíckej univerzite v Ružomberku a TI v Spišskom Podhradí. Bol riaditeľom Katolíckeho biblického diela na Slovensku. Bol spoluzakladateľom a prvým riaditeľom Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa v Bratislave. Prednášal na BISLA v Bratislave.  V novembri 2011 bol menovaný za riaditeľa VIA IURIS.  

V januári 2014  začal spolupracovať s neziskovou organizáciou LEAF pri podporných a vzdelávacích programoch pre študentov a žiakov základných a stredných škôl. 
Je autorom prekladov, odborných publikácií, článkov, reflexií pre domáce i zahraničné inštitúcie.
NETservis


Centrum pro studium demokracie a kultury


SME logo